לפעילות עד הבית לחצו כאן!

מבצע חלוקת מזון לקשישים

מחמם את הלב לראות איך הגיעו היום עשרות מתנדבים למינהל קהילתי לב העיר ולקחו חלק יחד עם צוות המינהל המסור שלנו במבצע חלוקת 150 מנות של אוכל חם לקשישים בשכונה.

אופן החלוקה נערך בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

מבצע זה מתאפשר הודות ללשכת הרווחה העירונית של לב העיר, שגייסה תקציב לשם רכישת מנות מזון לחלוקה ופועלת עימנו בשיתוף פעולה מלא בדאגה לאוכלוסייה הוותיקה ונזקקים בשכונה.

בכוונתנו להרחיב את המבצע בימים הקרובים לבתי קשישים נוספים.

לשם כך, אנו זקוקים למתנדבים נוספים!

אם אתם מעוניינים להצטרף למערך חלוקת המזון

אנא טלפנו למספר 02-6214794

או שלחו מייל עם פרטי קשר לכתובת מייל: herum.levhair@gmail.com


לחלופין התחברו לקבוצת המתנדבים שלנו בוואצפ

 

אנו קוראים לתושבים להקפיד למלא אחר הנחיות משרד הבריאות

וממשיכים לעמוד לרשותכם בכל שאלה וטיפול בבקשה

 

ד"ר אופיר לנג, יו"ר מינהל קהילתי לב העיר

סמל המרכז הקהילתי

טל: 02-6214777
levhair@matnasim.org.il
פקס: 02-6234980

אודות

מינהל קהילתי לב העיר, מבית החברה למתנ"סים הארצית, הוא המינהל של תושבי אזור נחלאות, שוק מחנה יהודה, מרכז העיר והרובע היהודי. פעילותו של המינהל הקהילתי נגזרת ממיקומו הייחודי במרכז העיר, שההתרחשות בו משפיעה על העיר כולה.

נחלאות, מרכז העיר ואפילו אזור שוק מחנה יהודה הן לפני הכל שכונות מגורים תוססות שעוברות שינויים גדולים עם התחדשות מרכז העיר. במענה לצרכי התושבים, מבנה המינהל משופץ והוקם סטודיו חדש, המתמלא בפעילות חוגים מגוונת לילדים ומבוגרים, פעילות לגיל השלישי, מועדון נוער, ופעילות לאוכלוסייה החרדית. כמו כן מתקיימות פעילויות בתחום קהילה, תרבות, אמנות, תיירות ואיכות הסביבה.

פעילות המינהל מתבססת על מעורבות מירבית של התושבים לקידום צרכי הקהילות השונות, שיתוף הציבור בתכנון פרויקטים של שדרוג המרחב הציבורי וקידום יוזמות שונות העולות מן השטח. המינהל מחויב לפיתוח מענים חדשים לצרכי התושבים בשיתוף התושבים, ולמתן מענה לאתגרים המתעוררים כתוצאה מהחיים במרחב המשלב עסקים, מגורים, בילוי ותיירות.

המינהל הקהילתי פועל במבנה המרכזי ברח' אוהל משה 42, במרכז לגיל הרך והמשפחה- בית פריד ברח' ארנון 30, במרכז מורשת בית ווינר וגלריה ברבור במזכרת משה, ובשלוחת המינהל ברובע היהודי.

ניתן לפנות למינהל לשימוש באולם ובחדרים לצורך הרצאות, סיורים, ושמחות.

  • החברה למתנסים
  • אתר הסוכנות היהודית
  • הצהרת נגישות
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים